^Powrót na górę
 • 1 WITAMY
  NA STRONIE ZESPOŁU SZKÓŁ SPECJALNYCH W RACIBORZU
 • 2 WITAMY
  NA STRONIE ZESPOŁU SZKÓŁ SPECJALNYCH W RACIBORZU
 • 3 WITAMY
  NA STRONIE ZESPOŁU SZKÓŁ SPECJALNYCH W RACIBORZU
 • 4 WITAMY.
  NA STRONIE ZESPOŁU SZKÓŁ SPECJALNYCH W RACIBORZU
 • 5 WITAMY
  NA STRONIE ZESPOŁU SZKÓŁ SPECJALNYCH W RACIBORZU
baner

Olimpiady Specjalne

Polityka ochrony danych w ZSS

Konsultacje dla uczniów klas VIII oraz pozostałych uczniów ZSS

 

Drodzy Uczniowie

 Rozporządzenie MEN z dnia 11 marca 2020 r. w sprawie czasowego ograniczenia  funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 z późniejszymi zmianami wprowadza możliwość organizowania konsultacji dla uczniów oraz możliwość korzystania z biblioteki szkolnej.

 Nauczyciele naszej szkoły  tak, jak do tej pory, będą dla Was dostępni i będą Was wspierać. Możecie się do nich zwracać ze swoimi problemami, pytaniami i potrzebami. Szczególnie uczniowie klas VIII, których wkrótce czeka egzamin mogą się kontaktować w sprawie wyjaśnienia trudnych zagadnień, powtórzenia materiału. Także uczniowie, którzy napotykają trudności, chcą poprawić oceny, nadrobić zaległy materiał.Wychowawcy klas w marcu przekazali Wam dokładne godziny, w których możecie się ze swoimi nauczycielami  kontaktować. Otrzymaliście także informacje o sposobie kontaktu: dziennik elektroniczny, adres e-mail, numer telefonu. Bardzo proszę kontaktujcie się z nauczycielami w godzinach ich pracy w dni powszednie. Nauczyciele też potrzebują odpoczynku, mają swoje rodzinne obowiązki i sprawy.

 W trosce o Wasze zdrowie i bezpieczeństwo, a także zdrowie i bezpieczeństwo nauczycieli konsultacje w dalszym ciągu będą się odbywać zdalnie. Województwo śląskie jest w tej chwili regionem dotkniętym największą w Polsce ilością osób zarażonych.

 Uczniowie, którzy chcieliby skorzystać z zasobów szkolnej biblioteki proszeni są o telefoniczne zgłoszenie takiej potrzeby do sekretariatu szkoły ( tel.: 32 415 4991). Będzie możliwość umówienia się na konkretny termin z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa.

 Serdecznie Was pozdrawiam. Życzę Wam i Waszym bliskim zdrowia, wielu dobrych dni i z niecierpliwością czekam na Wasz bezpieczny powrót do szkoły.

 Agata Wieczorek

 Dyrektor Zespołu Szkół Specjalnych

w Raciborzu.

 

Logowanie do dziennika

Blue Flower

Copyright © 2013. OPENMINT Rights Reserved.


Facebook youtube