^Powrót na górę
 • 1 WITAMY
  NA STRONIE ZESPOŁU SZKÓŁ SPECJALNYCH W RACIBORZU
 • 2 WITAMY
  NA STRONIE ZESPOŁU SZKÓŁ SPECJALNYCH W RACIBORZU
 • 3 WITAMY
  NA STRONIE ZESPOŁU SZKÓŁ SPECJALNYCH W RACIBORZU
 • 4 WITAMY.
  NA STRONIE ZESPOŁU SZKÓŁ SPECJALNYCH W RACIBORZU
 • 5 WITAMY
  NA STRONIE ZESPOŁU SZKÓŁ SPECJALNYCH W RACIBORZU
baner

Olimpiady Specjalne

Polityka ochrony danych w ZSS

Światowy Dzień Ziemi. Nasi uczniowie pamiętają o ekologii.

22 kwietnia przypada Światowy Dzień Ziemi. Mimo uniedogodnień spowodowanych koronawirusem uczniowie naszej szkoły uczcili to najważniejsze święto w ekologicznym kalendarzu w taki sposób, jak to tylko było możliwe w tych trudnych dla wszystkich warunkach.


Przymusowa przerwa szkolna spowodowana pandemią koronawirusa trwa, zajęcia szkolne cały czas prowadzone są cały czas na odległość. Lekcje odbywają się jednak zgodnie z założonym harmonogramem, oczywiście na tyle, na ile się da. Pamiętając o najważniejszym i najbardziej znanym święcie w ekologicznym kalendarzu, w normalnych warunkach uczniowie wraz z nauczycielami np. wyszliby na ulice miasta zbierać odpady, sprzątać okolice szkół, maszerować i przypominać dorosłym o ich obowiązkach wobec środowiska naturalnego. Niestety, warunki spowodowane narzuconymi ograniczeniami nie pozwalają na tego typu odbywające się co roku tradycyjne akcje.

 

Zamiast tego uczniowie szkoły przy ul. Królewskiej w ramach zajęć zdalnych, przypominali i utrwalali sobie wiedzę na temat segregacji odpadów (także w praktyczny sposób, sprzątając chociażby przy pomocy opiekunów teren wokół swoich posesji), sporo z nich przygotowało - często bardzo pomysłowe - prace plastyczne o tematyce ekologicznej, a niektórzy po prostu ubierając się na zielono zamanifestowali swą jedność z planetą.

Przy okazji jak zwykle dziękujemy naszym lokalnym mediom, które o nas napisały:

naszraciborz.pl

nowiny.pl

raciborz.com.pl

Logowanie do dziennika

Blue Flower

Copyright © 2013. OPENMINT Rights Reserved.


Facebook youtube