^Powrót na górę
  • 1 WITAMY
    NA STRONIE ZESPOŁU SZKÓŁ SPECJALNYCH W RACIBORZU
  • 2 WITAMY
    NA STRONIE ZESPOŁU SZKÓŁ SPECJALNYCH W RACIBORZU
  • 3 WITAMY
    NA STRONIE ZESPOŁU SZKÓŁ SPECJALNYCH W RACIBORZU
  • 4 WITAMY.
    NA STRONIE ZESPOŁU SZKÓŁ SPECJALNYCH W RACIBORZU
  • 5 WITAMY
    NA STRONIE ZESPOŁU SZKÓŁ SPECJALNYCH W RACIBORZU
baner

Olimpiady Specjalne

Polityka ochrony danych w ZSS

Tygodniowy plan pracy świetlicy

Tygodniowy plan pracy świetlicy

 

Dni tygodnia/lekcje

7.00-8.00

12.00-13.00

13.00-14.00

14.00-15.00

15.00-16.00

Poniedziałek

Otulak D.- zajęcia konstrukcyjne z klocków.

Kuliga M.- gry planszowe

 

Opas I.- zajęcia samoobsługowe.

Kuliga M.-prace z gliny

Drewniak J.- .- zajęcia konstrukcyjne z klocków.

Zippel U.- .-zajęcia plastyczne

Pawlik A.- gry planszowe

Zippel U..-zajęcia plastyczne

Borek J-zajęcia ruchowe na magicznym dywanie

Drewniak J.- .- oglądanie bajek i omawianie treści, odrabianie zadań domowych

Mazurek B. K – granie w gry planszowe

Gryckiewicz N.K-warsztaty samokontroli.

Dębina J.- układanie puzzli, odrabianie zadań domowych

Kuliga M. granie w gry planszowe i piłkarzyki

Pawlik A .– zajęcia usprawniające ruchomość kończyn

Drewniak J.- .- granie w Piłkarzyki i Cymbergaja, odrabianie zadań domowych

Chojecki D. KN –zajęcia komputerowe z wykorzystaniem internetu

Radomyska-J- kółko gier planszowych

Zippel U..-zajęcia z literatury dziecięcej , odrabianie zadań domowych

Wtorek

Otulak D.- zabawy tematyczne w kącikach zainteresowań

 

Kuliga M.- gry planszowe

Mąka B- zajęcia samoobsługowe.

Otulak D.-zajęcia czytelnicze z literatury dziecięcej

Klima M.-zajęcia konstrukcyjne z klocków

Kuliga M.-prace z gliny

Pawlik A.-zajęcia plastyczne

Opas I..- .– zajęcia usprawniające ruchomość kończyn

Kuliga M.- granie w gry planszowe

Dębina J.K-kółko czytelnicze

Szulik D.K.-kółko artystyczne

Pawlik A..-zajęcia plastyczne

Drewniak J-.-zajęcia ruchowe na magicznym dywanie

Otulak D.- zajęcia doskonalące logiczne myślenie-krzyżówki, rebusy, zadania logiczne

Mąka B.K-

zabawy muzyczne

 

Kuliga M.- gry planszowe , gra w  Piłkarzyki i Cymbergaja

Kaczmarek J.K- kółko komputerowe

Drewniak J.K-kółko rozwijające sprawność ruchową i koordynację z wykorzystaniem  magicznego dywanu

Derwisz-WardengaL. K- kółko filmowe

 Bednarz M.K-zajęcia sportowe

( piłka nożna/bowling)

Środa

Otulak D.-zabawy tematyczne w kącikach zainteresowań

Pisarczyk A.- gry planszowe

Kuliga M. - zajęcia samoobsługowe.

Pawlik A.-- zabawy masami sensorycznymi

Otulak D.-zajęcia ruchowe na magicznym dywanie

Kuliga M.- zajęcia z gliny

Drewniak J.-granie w gry planszowe i układanie puzzli

Orłowska E-zajęcia rozwijające logiczne myślenie

Pawlik A .-zajęcia plastyczne

Kuliga M.-gra w piłkarzyki

Kostuś A.K-kółko plastyczno-techniczne

Otulak D.-zajęcia usprawniające ruchomość kończyn

Drewniak J.- oglądanie bajek i omawianie treści

Pawlik A.-zajęcia plastyczne

Otulak D.-zajęcia relaksacyjne

Pawlik A.- zajęcia ruchowe na magicznym dywanie

Drewniak J. - gry planszowe , gra w  Piłkarzyki i Cymbergaja

 

Czwartek

Otulak D.- zabawy tematyczne w kącikach zainteresowań

Pisarczyk A..-.- gry planszowe

Pawlik A.- . zajęcia doskonalące szmoobsługę

 

Wilczek M.-- zajęcia ruchowe na magicznym dywanie

Drewniak J.- .– zajęcia usprawniające ruchomość kończyn

Symko K.. K.– zajęcia usprawniające pracę rąk

Pawlik A.-zajęcia plastyczne

Otulak D.-mini turniej w piłkarzyki

 

Kuliga M.-granie w gry planszowe

Drewniak J.- .- zajęcia konstrukcyjne z klocków.

Matuszczak J.K- .- gry i zabawy ruchowe

Zippel U..- zabawy tematyczne w kącikach zainteresowań

Przybyło-Kaleta B.-kółko lekkoatletyczne

Strzelczyk E.K- warsztaty samokontroli

Pawlik A- .-zajęcia plastyczne

Zippel U.K. zajęcia relaksacyjne

Kuliga M. -prace z gliny

Pierchała W.K.-.- kółko kulinarne

Drewniak J.- gry planszowe , gra w  Piłkarzyki i Cymbergaja

Pawlik A- zajęcia ruchowe na magicznym dywanie

 

Piątek

Borek J.- zajęcia konstrukcyjne z klocków

Otulak D.-gry planszowe

 

Kuliga M.- zajęcia doskonalące samoobsługę. .

 

Kuliga M. K–kółko piłkarskie

Wilczek M.-gry i zabawy ruchowe na magicznym dywanie

Otulak D.-mini turniej w piłkarzyki

Opas I..- kółko gier i zabaw konstrukcyjnych

Symko K.. K.– zajęcia usprawniające pracę rąk

Otulak D.-zajęcia czytelnicze z literatury dziecięcej, odrabianie zadań domowych 

 

Kuliga M.- gry planszowe , gra w  Piłkarzyki i Cymbergaja

Drewniak J.- .- zabawy tematyczne w kącikach zainteresowań

Otulak D.-  zajęcia plastyczne

Wilczek M.- - zajęcia ruchowe w sali zabaw

Świętek K.- zajęcia korekcyjno-kompensacyjne

Pisula J.K-warsztaty budowania kompetencji językowych -rozumiem i mówię

Remiorz A.K – zajęcia terapeutyczno-ruchowe

Pawlik A .– zajęcia usprawniające ruchomość kończyn

 

Kuliga M- gry planszowe , gra w  Piłkarzyki i Cymbergaja

Drewniak J.-

zajęcia relaksacyjne przy muzyce klasycznej

Nitefor H.K- .- kółko plastyczne

Mąka B.K-

zabawy muzyczne

Otulak D.- granie w gry planszowe

Pawlik A.K- zabawy masami sensorycznymi

Logowanie do dziennika

Blue Flower

Copyright © 2013. OPENMINT Rights Reserved.


Facebook youtube