^Powrót na górę
  • 1 WITAMY
    NA STRONIE ZESPOŁU SZKÓŁ SPECJALNYCH W RACIBORZU
  • 2 WITAMY
    NA STRONIE ZESPOŁU SZKÓŁ SPECJALNYCH W RACIBORZU
  • 3 WITAMY
    NA STRONIE ZESPOŁU SZKÓŁ SPECJALNYCH W RACIBORZU
  • 4 WITAMY.
    NA STRONIE ZESPOŁU SZKÓŁ SPECJALNYCH W RACIBORZU
  • 5 WITAMY
    NA STRONIE ZESPOŁU SZKÓŁ SPECJALNYCH W RACIBORZU
baner

Olimpiady Specjalne

Polityka ochrony danych w ZSS

GRONO PEDAGOGICZNE

Grono Pedagogiczne Zespołu Szkół Specjalnych w Raciborzu

Agata Wieczorek-  Dyrektor Szkoły
Joanna Burszyk - Wicedyrektor

Jolanta Drewniak-Kierownik świetlicy
 
Nauczyciele:

Anna Kostuś- edukacja wczesnoszkolna
Anita Łozińska- edukacja wczesnoszkolna, język polski

Katarzyna Świętek-edukacja wczesnoszkolna, język polski

Aleksandra Rudyszyn - Grech- edukacja wczesnoszkolna

Maria Cwik - zespół edukacyjno-terapeutyczny

Małgorzata Klima-zespół edukacyjno-terapeutyczny

Jolanta Korczyńska - zespół edukacyjno-terapeutyczny,

                                  nauczanie indywidualne

Emilia Krzosok - zespół edukacyjno-terapeutyczny

Katarzyna Lubaszka - zespół edukacyjno-terapeutyczny,

                                    język polski

Daria Otulak - zespół edukacyjno-terapeutyczny

Agnieszka Pawlik - zespół edukacyjno-terapeutyczny

Wioletta Pierchała –zespól edukacyjno–terapeutyczny,

                                 przysposobienie do   pracy

Anna Pisarczyk-zespół edukacyjno-terapeutyczny

Izabela Roj- zespół edukacyjno-terapeutyczny

Katarzyna Rożek - zespół edukacyjno-terapeutyczny

Paulina Środula- zespół edukacyjno – terapeutyczny

Magdalena Wilczek - zespół edukacyjno-terapeutyczny

Bernadeta Gorczowska - język niemiecki

Agnieszka Urbisz- język niemiecki

Aleksandra Jędrzejewska - matematyka

Małgorzata Klar - Dziewit- matematyka

Ewelina Baron - geografia

Dariusz Chojecki - historia, wos

Aldona Fila - przyroda, plastyka

Danuta Kajzer - zajęcia techniczne

Anna Kuska - Woch- biologia, SI

Iwona Pardon - Chojecka - informatyka, muzyka

Aleksandra Wojtowicz - fizyka, chemia

Marcin Bednarz-wychowanie fizyczne, nauczanie indywidualne

Marek Kuliga-wychowanie fizyczne, doradztwo zawodowe

Michał Kurasz- wychowanie fizyczne, nauczanie indywidualne

Anna Matusik-wychowanie fizyczne, nauczanie indywidualne

Bożena Przybyło Kaleta-wychowanie fizyczne

Katarzyna Świerczewska-wychowanie fizyczne

Maria Cwik - przysposobienie do pracy

Jadwiga Dębina - przysposobienie do pracy

Jolanta Kaczmarek - przysposobienie do pracy, matematyka

Ewa Konopnicka - przysposobienie do pracy

Jolanta Maksym - przysposobienie do pracy

Bogumiła Mąka – przysposobienie do pracy

Karolina Symko - przysposobienie do pracy

Bartosz Białas - terapia metodą Tomatisa, EEG-biofeedback

Marta Kądzioła- rewalidacja, wczesne wspomaganie rozwoju

Alicja Kerner- korekta wad wymowy

Iwona Opas - rewalidacja przez sztukę

Joanna  Pisula – korekta wad wymowy

Michalina Pytel - rewalidacja, świetlica

Anna Remiorz - integracja sensoryczna

Daniel Rożek - zajęcia kształtujące kreatywność, świetlica

Marzena Wiśniewska - rewalidacja

Barbara Mazurek-religia

s. Jolanta Radomyska – religia

Justyna Borek-zespół edukacyjno-terapeutyczny

Edyta Kaszny- nauczanie indywidualne

Joanna Falkiewicz-nauczanie indywidualne, dogoterapia

Jarosław Matuszczak-nauczanie indywidualne

Izabela Spula- nauczanie indywidualne, świetlica

Maria Śliwa-nauczanie indywidualne

Monika Walas- nauczanie indywidualne, świetlica

Anna Kowalczyk - zespół rewalidacyjno-wychowawczy, nauczanie indywidualne

Ewa Strzelczyk-pedagog

Nadieżda Gryckiewicz - psycholog

Sabina Kaczorowska - biblioteka, język polski

Karina Pleszka - edukacja dla bezpieczeństwa

Marta Gawenda - wczesne wspomaganie rozwoju

Renata Wochnik - przedsiębiorczość

Logowanie do dziennika

Blue Flower

Copyright © 2013. OPENMINT Rights Reserved.


Facebook youtube